La Stanza izle

La stanza
Tek Parça1080p
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
La Stanza izle
La Stanza izle; La Stanza, bir İtalyan drama ve korku filmidir. Filmin yönetmeni Stefano Lodovich. Senaryo Filippo Gili, Francesco Agostini ve Stefano Lodovic tarafından yazılmıştır. Filmde, sabahleyin Stella intihar etmeye karar verir ve bir yabancı bütün gece odanın kapısını çalar. Stella onu iyi tanıyan biri tarafından şaşırdı, ancak şaşırdı ve onu eklemeye karar verdi. Ancak Stella'nın kalbini kıran Sandro eve katıldığında sürpriz hemen kaosa dönüşür.

Film, Stella'nın gelinliğini odasının penceresinden fırlatıp intihar etmeye çalışmasıyla başlar. Ölmeden önce bir zilin çaldığını duyar ama bir an için reddeder ve kapıyı açmaya karar verir. O ve kocası bir süredir binada bir oda ayırmış olsalar da, kapıda bir yabancı belirdi. Adam Stella'yı reddettikten sonra hala içeride bir bardak su istiyor. Stella kabul ettiğinde yabancı yavaş yavaş kendisini, kadını ve ailesini iyi tanıyormuş gibi davranır. Stella sonunda adamın dikkatini çeker ve sonunda ona istediği odayı kiralamayı kabul eder, ancak dakikalar geçtikçe garip davranışları ve Stella'nın kocası Sandro'nun eve dönüş hikayesi gittikçe daha rahatsız edici hale gelir.

Karakterlerin karanlık ve karanlık çevre hakkındaki soğuk tavırları filme istikrarsız bir ruh hali veriyor. Julio yemek pişirmeye hazırlanırken kadına ismiyle seslenir ve Stella ona "sen" der. İzleyici, kişinin Stella ile belirli bir bağı olduğunu ve ilişkisini göstermenin filmin görevi olduğunu anlar.
Oğlunun nerede olduğu sorulduğunda, iki yıldır Japonya'da çok küçük bir yerde yaşadığını, bu durumda annesi olmasa bile kuzenini anne olarak gördüğünü söyledi. Bu, Julio'nun annesinin sevgisine ihtiyacı olduğunu ve çoktan ölmüş bir ebeveyni olmadığını açıkça gösteriyor. Stella'dan ayrıldıktan sonra evden çıkan Sandro (Edoardo Pesche) geldiğinde film, vedalaşmaya çalışırken heyecanı korkuya ve gerilime dönüştürür.
Ayrıca 2021 Filmleri Kategorimizdeki filmleri incelemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz; 2021 Filmleri izle
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film izle