Judas and the Black Messiah izle

Judas and the Black Messiah
Tek Parça1080p
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Judas and the Black Messiah izle
Judas and the Black Messiah izle; Ekranda gösterilen ödüllü filmde önceki yıllardan ABD'nin Chicago kentini geziyoruz. Amerikan İç Savaşı dönemini ve siyahların özgürlük mücadelesini inceleyen film, bunu kendi ellerinizle hissederek, deneyimleyerek ve askeri liderlerle konuşarak pekiştiriyor.

Film, Kara Panter siyasi partisinin kuruluşunu, gelişimini, misyonunu ve vizyonunu net bir şekilde tasvir ediyor. Fred Hampton başkanlığında, büyük kesimin idolü Kara Panter Partisi, Amerika Birleşik Devletleri'nde ayrımcılığa uğrayan, istismara uğrayan ve zulüm görenleri destekleme ve özgürleştirme vizyonu doğrultusunda ilerlemeye ve gelişmeye çalışıyor. Hayırsever değil ilerici ve ihtiyacı olan herkese yardım etmeye hazır olan grup, elbette zamanın rozetlerinden, devlet adamlarından, valilerden ve hatta beyazlardan birçok engelle karşılaştı. Kara Panter Partisi, gerçek bir hikayeye dayanan ve beyaz perdeye uyarlanmış bir filmde büyük savaşlar ve özgürlük için savaşır.

İlk olarak, Fred Hampton liderliğindeki halka güvenmek ve hizmet etmek için çalışan bir siyasi partiye bu konuda bedava yemek verildi. Bir yandan insanlara tıbbi bakım ve barınma yoluyla yardımcı olur. Öte yandan kendisi için başka silahlı yoldaşlar arıyor. Bu arayış, yardım ve özgürlük arayışı filmin tüm bölümlerine yansıyor. Sahnenin koşulları objektif olarak tartışıldı, konu tartışıldı ve ekranlarda yerini aldı.

"Judah and the Black Mesa", 12 Şubat 2021'de Amerika Birleşik Devletleri'nde serbest bırakıldı ve piyasaya çıktığında büyük beğeni topladı.

Shaka King, 5 farklı ödül kazanan ve aynı zamanda 2 Altın Küre adayı ile başarısını kanıtlayan bir filmin yönetmenidir. Filmin senaryosuna bakarsak yönetmen koltuğunda oturan Keith Lucas, Kenneth Lucas, Will Berson ve Shaka King'in isimlerini de görüyoruz. Filmde Daniel Caluaia, Lakit Stanfield ve Jesse Plemons rol alıyor.

Ayrıca 2021 Filmleri Kategorimizdeki filmleri incelemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz; 2021 Filmleri izle
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film izle