Faceless izle

Faceless
Tek Parça1080p
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Faceless izle
Faceless izle; Marcel Sarmiento'nun yönettiği Yüzsüz, senaryo iki senarist, Ed Dugerty ve Freddie Villachi tarafından yazıldı - bir gerilim. Clayton Landy, Terry Serpico, Richard Haylor, Alex Esso, Brendan Sexton III, filmde başrol oynadı. Film, sayfaları değiştirdikten sonra hafızasını kaybeden bir adamı konu alıyor.Filmin ilk sahnesinde George, bir it dalaşına katılır. Düşmanlarıyla savaşta karşılaştığında kaçmak zorunda kalır ve kaçarken yakalanır. Sonra insanlar George'un yüzünü köpeklerine verir ve George'un yüzü kaybolur. Film daha sonra George'un yüz nakli ameliyatının detaylı bir şekilde yapılacağı sahneye çıkıyor.

George, Klein Enstitüsü adlı bir hastanede yüz nakli geçirdi. Ama uyandığında hiçbir şey hatırlayamadı. George, hastane koridorunda yüzünü kapatır ve ne olduğunu hatırlamaya çalışır. Yatakta yatarken neden kimsenin onunla tanışmadığını merak etti. O anda kadın içeri girdi ve yüzüne baktı. George kadını tanımıyor ama kesinlikle ziyarete geliyor.

George serbest bırakıldığında yüzü taze olacak. Eve döndüğünde, eskiden çalıştığı barda bir arkadaşına isterse çalışmaya devam edebileceğini söyler, ancak George hiçbirini hatırlamaz. Arkadaşının yanına gittiğinde hastanede kendisine gelen kadına sordu ama onu tanımadı. Daha sonra George bardan ayrıldığında yüzü olmayan bir adam tarafından saldırıya uğrar. Ancak daha sonra arkadaşı Tom'dan yardım istediğinde, George olay yerinde kan olmadığını söyledi.

Danışman, yatağında misafir kadın olan George Klein Enstitüsü tarafından sunulan bir danışma seansına katılır. Sophie adında bir kadın, George'un yeni görünümünün sahibi olan Aike'nin sevgilisidir ve Sophie, ölmüş sevgilisinin yüzünü başka birinin yüzünde görünce çok etkilenir. Daha sonra George'a bir Ake saati sundu, ancak bu saat, etik değerleri dikkate almadan insanlar üzerinde deneyler yapan rahmetli Klein'a aitti. Bütün bunlar olurken, George kim olduğunu ve neden olduğunu bulmaya çalışıyor.

Ayrıca 2021 Filmleri Kategorimizdeki filmleri incelemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz; 2021 Filmleri izle
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film izle