Breaking News in Yuba County izle

Breaking News in Yuba County
Tek Parça1080p
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Breaking News in Yuba County izle
Breaking News in Yuba County izle; Allison, Danny Tate Taylor'ın Amanda Idoko'nun yazdığı "Yuba'da Son Haberler" filminde başrol oynayacak. Oyuncular arasında Mila Kunis, Aquafina, Ellen Barkin, Matthew Modin, Jimmy Simpson ve Keong Sim yer alıyor. Son Haberler Yuba Country - Amerikan filmi, komedi, suç ve dram hayranları tarafından piyasaya sürüldü - 12 Şubat 2021.

Film, baş karakterimiz Sue Button'ın Allison Jenny için doğum günü pastası almasıyla başlıyor. Sürekli daha iyi hissetmeye çalışan Sue, başına ne geleceğini bilmeden eve döner. O sırada evde olan Carl Buttons, onu aldatan bir kadınla konuşuyordu. Carl, karısının doğum gününü bilmeden kaçmış gibi evden ayrıldı. Sue'nun kardeşi ve haber spikeri Nancy, Sue'yu arar ve onunla konuşur, ancak aynı zamanda doğum gününü de unutur. Sue, kocasına gitti ve onun doğum gününü unuttuğu için kızdığını, ancak yine de onu affettiğini ve akşam yemeği düzenlediğini söyledi.

Tam o sırada kocası Carl bir çiçekçiden çiçek satın aldı. Sue çiçeklerden memnun ve kocasının arabasını takip etmeye başlıyor. Carl bir motelde durur ve bir çanta ve çiçeklerle odalardan birine yaklaşır. Kapıdaki kadına olan bağlılıkları ve Carl'ın çiçeği kadına vermesi Sue'yu şaşırttı. Sue kendini toplar, motel çalışanından odanın anahtarını alır, kocasının yattığı odaya girer ve aldatan kocasını yakalar. Zor zamanlar geçirdi ve karısı perişan oldu. Kocasını aldatamayan Sue, kocasını bir motel bahçesine gömdü.

Polise kocasının kayıp olduğunu söyledi ama kimsenin umurunda değildi. Kendini yalnız hisseden Sue, televizyondaki kayıpları bulan bir televizyon programı için kocasına döner. Artık kimse onunla ilgilenmediğine göre Sue, çiftin kayıp çocuğu Emma Rose ile kocası Carl Button arasında bir bağlantı olduğunu iddia ediyor. Bu yüzden Sue polisle, kötü adamlarla ve basınla sorunlar yaşayacak.

Ayrıca 2021 Filmleri Kategorimizdeki filmleri incelemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz; 2021 Filmleri izle
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film izle